Hayvan Sağlığı

Letgen Biyoteknoloji  olarak Türkiye genelinde yoğun olarak diagnostik ve araştırma alanlarındaki moleküler biyoloji laboratuvarlarının hizmet ve ürün tedarikçiliğini yapmakta olan bir firmayız . Uluslararası partnerleri ile laboratuvar ve araştırmacıların tedarikçisi olmasının ötesinde Biyoteknolojinin pek çok alanına dokunarak Ar – Ge projeleri yürütmekteyiz.

Hayvan sağlığı alanında da serolojik çalışmalarda ve moleküler biyoloji alanında birçok devlet kurumlarına, enstitülerine, özel sektör laboratuvarlarına tedarik ve hizmet desteği vermekteyiz. Özellikle seroloji dalında IDVET markasının distribütörlüğünü gerçekleştirmekteyiz.

Bilindiği üzere IDVET  2004 yılında kurulmuş ve o tarihten beri çok hızlı bir büyüme ile yoluna devam eden, tanı yöntemleri konusunda uzmanlaşmış 80’den fazla ülkeye ihracat yapan, tüm dünyaca onaylanmış ve güvenilen bir marka olarak faaliyet gösteren bir firmadır. ELISA test kitleri konusunda olan tecrübe ve faaliyetleri ile sektörde lider markalardandır.

Biz de IDVET’in Türkiye’deki partneri olarak stoklu çalışma ve hızlı ithalat tecrübemiz sayesinde sağladığımız etkili tedarik zinciri, 7/24 hizmet ulaşılabilirlik sloganımız ile kanatlı, ruminant, ve tüm diğer türlere ait ürün grupları için aktif bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.  

 

Moleküler biyoloji dalında uzun yıllardır çalışmalar yapan uzman ekibimizin bize verdiği tecrübe ile yine bu dalda ROCHE, Microsynthe, Norgen Biotek, Grisp gibi firmalarla sürdürdüğümüz temsilcilik ve partnerliklerimizin bize verdiği güç ile başarılı çalışmalara imza atmaktayız.          

Moleküler biyoloji laboratuvarları kurulumu ve cihaz tedariki olarak da  hizmetler sunmaktayız. Özellikle Roche LightCycler® 480 ve MagNA Pure Sistemleri ile cihaz ekipman seviyesinde çok sayıda tedarik ve hizmet çözümleri gerçekleştirdik.

Etkin tedarik ve hizmet gücümüz sayesinde hızlı ve anında çözümlerimiz ile her zaman bilimsel çalışmalarında hocalarımızın,  kurum ve özel sektör laboratuvarlarının hizmetindeyiz.